اخبار

شوخی حین رانندگی حادثه ساز شد! +فیلم

 به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی اخبار روز، تعقیب‌وگریز و رالی دو راننده در خیابان موجب بروز حادثه‌ای وحشتناک در یکی از چهارراه‌های آمریکا شد. در این حادثه که در چهارراهی در شهر هوستون واقع در ایالت تگزاس آمریکا رخ داد، یک راننده زن جان خود را از دست داد. این حادثه زمانی رخ داد که چند نوجوان اقدام به پرتاب تخم‌مرغ به یک راننده عبوری کردند. ظاهراً راننده که از این نوجوانان عصبانی شده بود، با در آوردن اسلحه اقدام به تعقیب آنها کرد.

این نوجوانان شرور که قصد فرار از دست راننده را داشتند، مجبور به عبور از چراغ قرمز چهارراه شدند که در نتیجه با یک کامیونت برخورد کردند. قربانی یک زن ۴۵ ساله با نام ” سیلویا زاوالا ” بود. ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته از لحظه وقوع حادثه تهیه شده، نشان می‌دهد که خودروی شاسی‌بلند سفیدرنگ با عبور از چراغ قرمز و برخورد با کامیونت آن را به هوا پرتاب می‌کند. در این ویدئو مشاهده می‌شود که پس از این حادثه دود در اطراف این دو خودرو به هوا بلند شده و تعدادی از شاهدان به کمک رانندگان می‌شتابند.

راننده ۱۴ ساله که در این سانحه رانندگی دچار شکستگی قوزک پا شد، با اتهام قتل روبرو است. در ایالت تگزاس سن قانونی برای شروع رانندگی ۱۵ سال است. پلیس همچنین مردی را که به تعقیب نوجوانان پرداخته بود، شناسایی و او را مورد بازجویی قرار داد. گفتنی است؛ تحقیقات پلیس در مورد این حادثه ادامه دارد.

انتهای پیام/

شوخی نوجوانان خام حین رانندگی حادثه ساز شد!

برچسب ها
اطلاعات بیشتر

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن